Во градското дерби секогаш има многу голови, Супер типот нуди топ-коефициенти (Фото)

Во првиот ден од новата 2022 година понудата на Sport Life со нови 16 натпревари вои Супер типот е извонредно богата со различни игри, а ги има вкупно 49 со микс од различни спортови.

Има многу фудбал, а во фокусот се натпреварите од сите лиги во Англија, плус дополноте со кошарка, тенис и хокеј на мраз.

Сите коефициенти се специјални и зголемени во Супер типот во однос на стандардната понуда во билтенот на Sport Life што е можност да се избере одличен џокер за поголеми добивки.

Особено внимание привлекуваат високите коефициенти на голови на градското дерби на Лондон меѓу Кристал Палас и Вест Хем.

За 3+ квотата е точно 2.00, а за ГГ&3+ понудата со Супер типот е 2.32. Меѓусебните дуели на двата градски ривали во последно време се ефикасни и често има голови, па и сега може да се одигра една од двете варијанти како специјални џокери за зголемени добивки на вашите тикети во Sport Life.

 

- Оглас -

Најнови вести