Во Лондон пак ќе се игра Сари-бол

Екстренерот на Челзи преговара со Тотенхем, но и со Арсенал.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *