Во Милан се загрижени околу повредата на Ибрахимовиќ

Има шанси Златан да го пропушти стартот на новата сезона.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *