Во најнеефикасната лига во Европа, на последните десет меча паднаа само осум гола

Во минатото коло имаше само три гола, а денеска паднаа „дури“ пет, и тоа сите од прекин.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *