Во Наполи се вразумија: Елмас и соиграчите ќе останат дома

Требаше да почнат со тренинзи од утре, но...

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *