Во НБА вечерва се смешкаат шест единици, гостите на сите мечеви се аутсајдери

Обложувачите кои преферираат да типуваат на натпреварите од НБА-лигата за вечерашните шест дуели имаат понуда во која на сите шест средби фаворити се домашните екипи, барем според квотите во Sport Life.

Ако ги уплатите сите шест кеца на конечен тип, вкупната квота е 7.6.

- Оглас -

Најнови вести