Во Њујорк скандираа „Го сакаме Кајри“, Ирвинг ги декласира Никс

Бостонс селтикс лесно го победија Њујорк никс со 113:99, а околу 20 илјади навивачи громогласно го поздравија бекот на гостите

Слични вести...