Во Серија А се најавуваат историски промени

Шефот на италијанскиот фудбал најави дека мора да се вратат интересот и возбудувањата во Калчото.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *