Војдан Стојановски најде нов клуб во Франција

Капитенот на македонската кошаркарска репрезентација доби нов договор.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *