Волчја ноќ во Лигата на Европа

Освен Вулверхемптон, сите други тимови кои имаат волк или волчица во логото извојуваа победи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *