Време е да се прекине „постот“, време е за прва радост на младите Рисови

По две одиграни средби во квалификациите за ЕП, нашата млада селекција има само еден освоен бод сè уште сме без постигнат гол.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *