Време е за големи дела на ЕП – Македонските фудбалски јунаци тргнаа за Букурешт (Фото+Видео)

Во 10 часот е летот за главниот романски град, каде што капитенот Пандев и соиграчите ќе ги одиграат првите два меча во Ц групата, со Австрија и Украина.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *