Вториот шешир во ЛШ делува „страшно“ во однос на првиот (фото)

За некои екипи е ретка прилика да бидат во шеширот на шампионите

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *