Вудс на итна операција, познато е со какви повреди се здобил во сообраќајката

Легендарниот голф играч со својот автомобил излета од патот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *