Вујовиќ: Не личевме на екипата која играше добро три кола

Вујо призна дека Вардар потфрли и дека во ниту еден сегмент не беше на потребното ниво.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *