Вујовиќ: Со ваква игра ќе изгубевме и од Бутел

Тренерот на Вардар мисли дека по ваква шлаканица, ќе се види колку е тимот психолошки силен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *