Вундеркидот на Барселона повторно оди под нож

Коленото на Фати не оздравува, сезоната која ја почна фантастично му се уништи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *