За Елмас е добро што Гатузо нема многу опции пред гостувањето кај Гранада

Наполитанците десеткувани допатуваа во Шпанија, но македонскиот дијамант е подготвен да настапи од првата минута.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *