За неколку недели од Мурињо научив повеќе отколку во целата кариера

Напаѓачот на Рома е воодушевен од португалскиот стратег.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *