За секого по нешто, богат микс на мечеви со зголемени квоти во Супер типот

Супер типот на Sport Life во денешната понуда нуди микс од зголемени квоти на мечеви од неколку различни спортови. Во раните пладневни часови доминираат тениски дуели, а потоа имате избор и од фудбал, бејзбол и хокеј на мраз.

Понудата почнува со меч на којшто имате одлична квота за триумф на Хадад Маја над некогашната победничка на Вимблдон, Квитова. Во тениската понуда има и неколку „сигурици“ во кои има јасни фаворити.

Најголеми квоти има за фудбалските средби, а зголемена квота над 2.00 има и за хокејскиот меч од финалето во НХЛ помеѓу Колорадо и Тампа Беј.

- Оглас -

Најнови вести