За тренерот на Бенфика, Динамо Киев е силен противник исто како Барса и Баерн

Гостувањето во украинската метропола претставува голем предизвик за лисабонските Орли.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *