За Црвените крилја од Детроит нема плејоф – Гигантот е најлошата екипа во последните 24 сезони

По само 63 одиграни натпревари во регуларниот дел, 11-кратниот НХЛ првак нема шанси за настап во доигрување за титулата

Слични вести...