Закана за Федерер, Надал и Ѓоковиќ

Триото кое повеќе од една деценија доминира во светскиот тенис треба да се пази.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *