Затоа се први, сега Атлетико е единствен тим во Шпанија против кој не е досуден пенал

Севилја до денеска не направи пенал, но во градското дерби Бетис двапати шутираше од белата точка.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *