Заврши сезоната за Тер Штеген

Голманот на Барселона се здоби со повреда на коленото, нема да брани ниту во финалето во шпанскиот куп против Валенсија

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *