Зголемени коефициенти за победи на големите европски гиганти

Фудбал, тенис и хокеј има во денешната Супер тип понуда на Sport Life. Според квотите, има многу примамливи мечеви кои вредат да се одиграат. Возбудувањата ќе започнат со тениси на кои играат Зверев и Хачанов.

ЦСКА Москва треба да се радува во хокеј мечот против Череповец, а возбудливо ќе биде и на дуелот на кој Виена капиталс треба да победи на гостински терен.

Речиси стандардно, фудбалската понуда е најбогата. Зголемени се квотите за победи на Јувентус, Манчестер јунајтед, Барселона, Галатасарај…

- Оглас -

Најнови вести