Зголемени квоти на фаворитите Милан, Баерн, Арсенал, Манчестер ј., Јувентус, Реал М., Галатасарај…

Традиционално за викенд понудата има и специјални Викенд квоти на одредени натпревари. За денеска во Sport Life се одбрани 12 средби на кои има посебно зголемени коефициенти.

Интересно е дека поголем дел од понудените средби се оние на кои играат европските гиганти, па така возбудувањата ќе започнат со Лече – Милан, а тука се и понудите за победи на Баерн Минхен, Арсенал, Манчестер јунајтед, Галатасарај, Јувентус и Реал Мадрид.

Освен на фиксови, тука се и понудите на голови, кои едноставно не смеат да се пропуштат.

- Оглас -

Најнови вести