Зголемени квоти на повеќе фаворити кои денеска треба да играат

Возбудувањата во Супер типот ќе започнат точно на пладне, со тенискиот дуел на кој Радучану е фаворит за победа против Калинина. Потоа следува мечевите на кои Мартиќ треба да слави над Рус, а Хадад да биде подобра од Ванг.

Фудбалот ќе доминира, а има повеќе интересни средби. Трабзонспор да победи дома над Хатај е со квота од 1.81, а зголемени коефициенти има и за триумфи на Валјадолид, Сент Етјен, Јувентус, Челзи, Атлетик Билбао…

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име тука

- Оглас -

Најнови вести