Ќе ви се допаднат зголемените квоти на Жирона, Рома, Шахтар, Галатасарај, Брага, Копенхаген (Фото)

Фудбал, кошарка и хокеј се трите спорта од кои може да се најдат натпревари со зголемени квоти во денешната Супер тип понуда на Sport Life, ваше е да одберете со кој од 16-те меча ќе си ја зголемите потенцијалната добивка на тикетите.

Првиот меч почнува во 12 часот, а зголемената квота за конечен тип е за победа на Шахтар на гостувањето кај Олександрија од украинската лига. Шахтар е голем фаворит, а уште попримамливи квоти има за другите четири игри во понудата во која се вклучени и голови.

Има и кошаркарски „сигурици“ од квалификациите за ЕП 2025 и од НБА-лигата, а одлични квоти има за победи на некои од фудбалските фаворити, како Рома, Копенхаген, Жирона или Брага.

- Оглас -

Најнови вести