Жена ли е, Спајдермен ли е? Русинка постави светски рекорд во искачување (Видео)

Ова е нешто невидено во женска конкуренција.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *