Женската бразилска репрезентација загуби 6:0 од 15-годишни момчиња

Доказ дека повеќе од драстична е разликата во машкиот и женскиот фудбал.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *