Жешка најава за англиското дерби – Навивачи на Манчестер јунајтед го окупираа „Олд Трафорд“ (Видео)

На неколку часа пред вечното дерби меѓу двете најтрофејни англиски екипи има протест на култниот стадион

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *