Жешка недела, Викенд квоти во Sport Life со највисоки коефициенти во Македонија (фото)

Викенд квотите на Sport Life за денеска нудат 14 натпревари со фантастични коефициенти и богат избор на игри.

На понудените дуели може да одиграте и за 3+ голови, потоа дека ќе има 2+ погодоци во првиот дел, како и тоа дека ќе бидат ГГ3+. Тука се и екстра популарните игри за погодоци во двете полувремиња, па може да одберете 1-2 I& 1-2 II или 1-3 I & 1-3 II.

Квотите означени со портокалова боја, сè и најголеми за тие игри во Македонија. Има натпревари со една, две портокалови квоти, а на два дуели има дури четири квоти за игри кои се најголеми во Македонија, а тоа се дуелот од Лига 1 меѓу Ајачио и Монако како и четвртото Ел Класико сезонава, средбата меѓу Барселона и Реал Мадрид.

Изборот е голем, ваше е да уплатите тикет и да чекате добивка.

Може да играте на фаворитите како Арсенал, Наполи, Фенербахче, ПСЖ, Манчестер јунајтед, а одлична понуда има и на другите мечеви и на игрите на голови.

Сите натпревари можат да се играат на ист тикет, но најмногу со трознак, а секако можат и да се комбинираат со сите останати игри во понудата од билтенот и дневниот додаток на Sport Life.

Изборот е голем, има шаренило од квоти, за сечиј вкус, па ваше е само да направите добра добитна стратегија со тикетите уплатени во Sport Life.

- Оглас -

Најнови вести