Жиру со спектакуларни „ножички“ го пресече Атлетико Мадрид (Видео)

Французинот покажа дека и на 34 години може да даде фантастичен погодок.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *