Зидан има повеќе титули во ЛШ, но вчера мораше да го слуша Гвардиола (Видео)

По завршувањето на реванш-мечот на „Етихад“ и пласманот на Манчестер сити во четвртфиналето и елиминацијата на Реал Мадрид, двајцата тренери останаа на терен за да поразговараат

Слични вести...