Зидан распали по управата на Реал: Заминувам бидејќи клубот повеќе нема доверба во мене

Играчката и тренерска легенда на Кралевите преку отворено писмо ја објасни одлуката да се повлече од кормилото.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *