Златан почнува актерска кариера: Ќе глуми во добро позната филмска франшиза

Ѕвездата на Милан сака да биде фудбалскиот Мајкл Џордан

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *