Зверев не ја комплетираше сензацијата, прво финале за Циципас во Париз (видео)

Германецот мајсторски надополни два сета негатива, но во решавачкиот загуби здив

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *