Ѕверско забивање на новата НБА атракција, Самурајот Ватанабе се најде на постерот на Едвардс (Видео)

Првиот пик на драфот во 2020 година продолжува со серијата исклучително атрактивни потези

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *