Ѕвезда и ПСВ да ги оправдаат фаворитските улоги, во Братислава ќе има голови

Вкупната квота е 9.48 на комбинацијата од трите квалификациски меча во ЛШ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *