Ѕвезда минимално го доби 164-тото вечно дерби против Партизан (видео)

Тимот на Дејан Станковиќ ита кон одбрана на титулата во Србија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *