Ѕвездата Минесота апелира вирусот да се сфати сериозно откако се зарази и неговата мајка

Мајка му е во кома.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *