Гребиј се повреди, не игра против Вардар

Европскиот шампион Монпелје со адут помалку ќе го пречека првакот од пред две години.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *