Адеми се повреди, Ристовски одличен, Динамо со победа по мерка

Хрватскиот првак славеше на Максимир во првиот меч од второто квалификациско коло од ЛШ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *