Ако некој знае како против Баерн, тоа е Ајнтрахт (Видео)

Најтрофејниот германски клуб на ниту еден стадион не губел толку многу како во Франкфурт.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *