Алегри објасни зошто ги пцуел играчите

Тренерот на Јувентус се надева дека вечерва конечно ќе се израдува на победа во Серија А.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *