Алегри со ултиматум до Манчестер јунајтед – доведете ме веднаш!

Италијанскиот стратег нема намера долго да чека покана од „Олд Трафорд“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *