Алушовски: Вардар немаше одговор за Душебаев

По вториот претрпен пораз во ЛШ, тренерот на Вардар посочи каде неговиот тим го загуби дуелот од Кјелце.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *