Душебаев незадржлив за „својот“ Вардар, Кјелце славеше во Скопје првпат по пет години пауза

Црвено-црните не го крунисаа со победа мечот во кој Дибиров оствари јубилеј во Лигата на шампионите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *