Американците пуштија видео кое го расплака Надал (Видео)

По финалето на САД Опен, Шпанецот не можеше да ги задржи солзите

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *